Get Adobe Flash player

Çocuk Oyun Parkı Uzmanı - Truva Park

             
      Truva Park bir çocuğun dünyasını, metal veya ahşap dikmelerin arasına yerleştirilmiş klasik kaydırak-salıncak-tahteravalli üçgeninin çok dışında düşünür.Onunla birlikte hayal eder; bir masalda hayran olduğu perinin evini, kendi kahramanının kalesini, korsanın gemisini, prensesin şatosunu, minik tavşanın kulubesini, ormanın derinliklerindeki gizli hazinenin mağarasını, kocaman bir ağacın dalları arasında,maceralı engelleri aşarak ulaşabildiği ağaç evi… Bir çocuğun sınırsız, fantastik hayal dünyasının, o sonsuz dünyanın objelerini tüm detayları ve aksesuarlarıyla tek tek gerçeğe dönüştürüp,onların düşlerine dokunmalarını sağlar.Ve bu dokunuşlarıyla zihinsel olarak zenginleşmelerini,aynı zamanda fiziksel olarak da gelişmelerini amaçlar.

  Bütün bu çalışmalar sırasında çocukların hiçbir tehlikeye maruz kalmamaları için oyun alanının her noktası güvenli şekilde tasarlanır.

  Masif ağacın dışında, sunta, mdf, kontra plak gibi dış mekan şartlarına uygun olmayan sıkıştırılmış malzemeler asla kullanılmaz. Ağaçların tamamı her türlü iklim şartına dayanıklılık kazandıran ve çürümeyi önleyen emprenye işlemine tabi tutulur. Kaydırak ve  diğer bazı ünite parçalarında kullanılan plastikler yüksek kalitededir, renkleri solmaz. Gıda kodeksine uygundur ve tamamı kendi üretimimizdir.Metal parçaların tümü paslanmaz malzemedir.Çocukların temas ettiği metal aksamlar kauçukla kaplanmıştır.
   

truva park, çocuk, oyun parkları, çocuk oyun parkları, play ground

truva park, çocuk, oyun parkları, çocuk oyun parkları, play ground  truva park, çocuk, oyun parkları, çocuk oyun parkları, play ground  truva park, çocuk, oyun parkları, çocuk oyun parkları, play ground

truva park, çocuk, oyun parkları, çocuk oyun parkları, play ground  truva park, çocuk, oyun parkları, çocuk oyun parkları, play ground  truva park, çocuk, oyun parkları, çocuk oyun parkları, play ground